Yasal Risk Uyarısı

Kaldıraçlı Alım-Satım İşlemleri (Forex, Kripto) piyasalarında kaldıraç teminatı ile yapılan işlemler yüksek risk içerirler ve bu risk seviyesi her yatırımcı için uygun olmayabilir. Ayrıca algoritmik trade işlemleri normal işlemlere göre daha da büyük riskler içermektedir. Yatırımınızın tümünü kaybetme olasılığı bulunmaktadır. Kaldıraçlı Alım-Satım işlemi hakkında hizmet sunmak Sermaye Piyasası Kurulu’ nun iznine tabidir. Bu nedenle, işlem yapmaya başlamadan önce çalışmayı düşündüğünüz kuruluşun söz konusu işlemlere ilişkin yetkisinin olup olmadığını kontrol ediniz.

Yatırım danışmanlığı hizmeti, SPK tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Bu alanda yetkilendirilmiş kurumlar www.spk.gov.tr adresinde bulunabilir.

SelcukCode.com, SelcukCode.co.uk web sitelerindeki veya içlerindeki linkler ile erişeceğiniz sosyal medya hesaplarındaki yorum, tavsiye, herhangi bir indikatör, script veya robot’a dayanarak asla paranızı riske atmayınız. Buralardaki verilere dayanarak yaptığınız yatırım sonucunda kazandığınız veya kaybettiğiniz hiç bir mali varlık hakkında sorumluluk kabul etmediğimizi ve yatırım tavsiyesinde bulunmadığımızı açıkça bildiririz.

Finansal piyasalarda yaptığınız her yatırım ve aldığınız her risk için kendinizin sorumlu olduğunu unutmayınız.

Kullandığınız kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı ve/veya buradaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SelcukCode.com, SelcukCode.co.uk, SelcukCode Limited ve/veya Selçuk Demir hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.