Yasal Risk Uyarısı

SelcukCode.com web sitesindeki veya içindeki linkler ile erişeceğiniz sosyal medya hesaplarında alım/satım yönlendirici nitelikte tavsiye veya yorum bulunmamaktadır. Sadece eğitim amacıyla teknik analiz, algoritmik trade veya yazılım geliştirme hakkında bilgi barındırmaktadır. Buralardan eğitim amacıyla öğrenilen hiç bir konu alım/satım için bir tavsiye veya yorum olmadığı için gerçek hesapta kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Siteden eğitim amacıyla elde ettiğiniz kodları da sadece demo hesapta denemenizi tavsiye ederiz.

Kaldıraçlı Alım-Satım İşlemleri (Forex) piyasalarında kaldıraç teminatı ile yapılan işlemler yüksek risk içerirler ve bu risk seviyesi her yatırımcı için uygun olmayabilir. Ayrıca algoritmik trade işlemleri ise normal işlemlere göre daha da büyük riskler içermektedir. Yatırımınızın tümünü kaybetme olasılığı bulunmaktadır. Ayrıca işlem yapmaya karar vermeden önce, karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir. Kaldıraçlı Alım-Satım işlemi hizmeti sunmak Sermaye Piyasası Kurulu’ nun iznine tabidir. Bu nedenle, işlem yapmaya başlamadan önce çalışmayı düşündüğünüz kuruluşun söz konusu işlemlere ilişkin yetkisinin olup olmadığını kontrol ediniz.

Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, SPK tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Bu alanda yetkilendirilmiş kurumlar www.spk.gov.tr adresinde bulunabilir.

Üretilen hiç bir içerik herhangi bir YATIRIM DANIŞMANLIĞI niteliği ve mali beklenti taşımamaktadır. Gerçek yatırım yapmadan önce mutlaka profesyonel yatırım danışmanlarından tavsiyeler alınız. SelcukCode.com web sitesi tamamen eğitim amacı taşımaktadır. Bu web sitesinde bulunan herhangi bir indikatör, script veya robot’a dayanarak ASLA paranızı riske atmayınız. Bu web sitesine dayanarak yaptığınız yatırım sonucunda kazandığınız veya kaybettiğiniz hiç bir mali varlık hakkında sorumluluk kabul etmediğimizi bildiririz.

Finansal piyasalarda yaptığınız her yatırım ve aldığınız her risk için kendinizin sorumlu olduğunu unutmayınız.

SelcukCode.com web sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı ve/veya buradaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan SelcukCode.com ve Selçuk Demir hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.